gettyimages-1208849426-594×594
LONDON, ENGLAND - FEBRUARY 18: (EDITORIAL USE ONLY) Melanie C presents Billie Eilish with the International Female Solo Artist award during The BRIT Awards 2020 at The O2 Arena on February 18, 2020 in London, England. (Photo by Dave J Hogan/Getty Images)

Mimo, że amerykańska piosenkarka – Billie Eilish, jest dopiero na początku swojej kariery muzycznej, ma na koncie ciekawe osiągnięcia. W 2019 zdobyła aż trzy nagrody podczas MTV Video Music Awards  –  m.in. za najlepszy debiut, a w mijającym roku – odebrała aż pięć statuetek Grammy. Fenomen Amerykanki przybliży dokument, który będzie dostępny od 26 lutego 2021.

Zaledwie 19-letnia artystka w ciągu ostatnich trzech lat podbiła serca milionów fanów na całym świecie. W dokumencie „Billie Eilish: The World’s A Little Blurry” fani będą mogli dowiedzieć się jak wyglądała dotychczasowa droga do sławy młodej wokalistki. Poniżej możecie zobaczyć zwiastun dokumentu!

Dziennikarka i redaktorka z wieloletnim doświadczeniem. Przez wiele lat związana z rynkiem custom publishing, gdzie była odpowiedzialna za content marketing dla marek działających w branży modowej i beauty. Absolwentka polityki społecznej na Uniwersytecie Warszawskim. Jej pasja to podróże, które są dla niej największym źródłem inspiracji. Szczególnie upodobała sobie Kubę i region Bałkanów.

ZostawKomentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *