rage-age-sukienka-skorzana-guinevere-1-czarny-regular-fit

Projektanci lubią inspirować się modą, która królowała na wybiegach dekady temu. Dziś mamy powrót do szalonych lat 80! Te wracają, ale tym razem w nieco innym, elegantszym wydaniu. Dowiedz się jak skompletować swoją garderobę, aby być modną i stylową!

W tym sezonie projektanci inspirują się rockowymi latami 80’, czego efekty są widoczne na wybiegach. Współczesna interpretacja niepokornego stylu grunge jest tym razem bardziej stonowana, dziewczęsta i elegantsza. Nowoczesny wizerunek buntownika został nieco ocieplony przez miękkie tkaniny i delikatne, kobiece wzornictwo. Doskonale to widać szczególnie na przykładzie Rage Age, polskiego brandu, który zaprezentował swoją wizję lat 80’. Przerysowane oversizowe formy, skóra, bufiaste rękawy i płaszcze z alpaki. Dzięki czemu możemy poczuć klimat czasów David’a Bowie’go i Bon Jovi’ego, a jednocześnie kolekcja jest nowoczesna, stylowa i niezwykle elegancka.

Rage Age to marka, u której styl rockowy wpisał się idealnej w jej DNA. Polski brand od zawsze nawiązywał do kultury amerykańskiej, dlatego w tym sezonie bez trudu nawiązał do rockowego klimatu. Co więcej, marka oferuje nie tylko modę męską, jak to było do tej pory, ale przygotowała również kolekcję adresowaną do płci pięknej. Wypuszczenie kolekcji dla kobiet okazało się strzałem w dziesiątkę, a cała kampania została pozytywne przyjęta.  Co więcej, ubrania wykonane z wysokiej jakości materiałów z niezwykła precyzją, starannością i w trosce o najdrobniejsze szczegóły. Wartym odnotowania jest również fakt, że kolekcja powstała zgodnie z filozofią „fair trade” oraz „zero waste”.

Copywriterka z pasją i wyczuciem stylu. Na co dzień dostarcza czytelnikom garść inspiracji związanych z aranżacją wnętrz oraz newsy ze świata mody. Prywatnie miłośniczka kotów rasy sfinks, dobrych seriali na Netflixie i tajskiej kuchni. Oszczędności wydaje na podróże, dobrą kawę i pomidorki koktajlowe. Ceni minimalizm, bo nie lubi sprzątać.

ZostawKomentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *