sept_limited_20_3 (Copy)

Limitowana wersja loaferów marki sept. powstała dla najbardziej wymagających kobiet. Delikatna skóra z motywem jaszczurki łączy luksus i wygodę. Włoska skóra i staranne wykonanie sprawią, że będziesz czuła się w nich komfortowo przez cały dzień.

Najnowsza sesja sept. zapowiadająca kolekcję jest wyjątkowa, ponieważ  przed obiektywem aparatu. stanęły założycielki marki – Katarzyna Maciejewska i Aleksandra Wiśniewska.  Lansowany  przez nie model butów – the classic loafer lizard  – jest to połączeniem ponadczasowego wzornictwa i wyjątkowo miękkiej skóry z motywem jaszczurki. Nosząc te buty każda kobieta będzie się czuła szczęśliwa i seksowna. Nawet w czasach pandemii.

materiały prasowe sept.
materiały prasowe sept.
materiały prasowe sept.

Dziennikarka i redaktorka z wieloletnim doświadczeniem. Przez wiele lat związana z rynkiem custom publishing, gdzie była odpowiedzialna za content marketing dla marek działających w branży modowej i beauty. Absolwentka polityki społecznej na Uniwersytecie Warszawskim. Jej pasja to podróże, które są dla niej największym źródłem inspiracji. Szczególnie upodobała sobie Kubę i region Bałkanów.

ZostawKomentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *