marciano_holiday_campaign_20_-_y06 (Copy)

W świątecznej kampanii Marciano 2020 modelki Erin Cummins i Vivien Rubin prezentują najnowsze kreacje na wieczorowe wyjścia. Połączenie elegancji, wyrafinowania i stylu glamour to esencja marki Marciano.

Kampanię według wizji Paula Marciano, dyrektora kreatywnego GUESS?, sfotografowała  Yasmine Kateb, a tłem sesji zdjęciowej stała się ekskluzywna posiadłość w Los Angeles.

materiały prasowe Marciano

Świąteczna kolekcja 2020 to selekcja najbardziej oczekiwanych projektów roku: sztucznych futer i bogactwa wytwornych kreacji. Wieczorowe suknie i sukienki koktajlowe są gwiazdami kolekcji dzięki klimatycznym fakturom i materiałom: od luksusowego aksamitu w odcieniach drogocennych klejnotów po iskrzące się cekiny. Bardziej wizytową propozycją będą szykowne marynarki w odcieniu wiśniowej czerwieni, które dodadzą nuty klasyki każdej stylizacji. Bohaterowie sezonu świątecznego –  złoto i srebro – będą pewnym rozwiązaniem na specjalne wyjścia, a głębokie czerwienie i fiolety pozwolą uzupełnić garderobę o ubrania, które sprawdzą się w strojach typu street style przez cały rok.

materiały prasowe Marciano
Julia Sawicka-Grandia

Dziennikarka i redaktorka z wieloletnim doświadczeniem. Przez wiele lat związana z rynkiem custom publishing, gdzie była odpowiedzialna za content marketing dla marek działających w branży modowej i beauty. Absolwentka polityki społecznej na Uniwersytecie Warszawskim. Jej pasja to podróże, które są dla niej największym źródłem inspiracji. Szczególnie upodobała sobie Kubę i region Bałkanów.

ZostawKomentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *