124bde5715abe68b3133f1d1a4ec0c50 (Copy)
Fot. Materiały prasowe Molton

Czy strój formalny musi być zawsze przewidywalny? Okazuje się, że klasyczne kroje nie muszą występować w bazowych kolorach. Biurowe uniformy doskonale komponują się z butelkową zielenią!

Garnitury nie schodzą z wybiegów od kilku lat wciąż pozostając w trendach niezależnie od pory roku. Marynarka wraz ze spodniami tworzy całość. Jest to na tyle uniwersalna stylizacja, że możesz ją założyć zarówno do biura, jak i na przyjęcie. Marka Molton proponuje kobietom garnitur w odcieniu butelkowej zieleni o dłuższym kroju z asymetrycznym dołem – nowe oblicze klasyki. Całość zrównoważy klasyczna biała bluzka. Równie dobrze zaprezentujesz się w spodniach w kant, do których dobierzesz białą koszulę lub top.

materiały prasowe Molton
materiały prasowe Molton

Dziennikarka i redaktorka z wieloletnim doświadczeniem. Przez wiele lat związana z rynkiem custom publishing, gdzie była odpowiedzialna za content marketing dla marek działających w branży modowej i beauty. Absolwentka polityki społecznej na Uniwersytecie Warszawskim. Jej pasja to podróże, które są dla niej największym źródłem inspiracji. Szczególnie upodobała sobie Kubę i region Bałkanów.

ZostawKomentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *