Meon0803

Artykuł sponsorowany

W natłoku codziennych obowiązków nie masz czasu na treningi na siłowni? Istnieje bardziej skuteczny sposób na zrzucenie zbędnych kilogramów i utrzymanie kondycji, a nawet pozbycie się chronicznego bólu kręgosłupa! Spróbuj treningu EMS i przekonaj się o jego zaletach na własnej skórze.

O co chodzi?

Czym jest trening EMS i dlaczego warto zdecydować się na taką formę aktywności fizycznej? Elektrostymulacja mięśni to innowacyjna metoda ćwiczeń, która z dnia na dzień coraz bardziej zyskuje na popularności. Nic dziwnego! Pozwala ona na spalenie nawet 1200 kcal w czasie jednej sesji, jednocześnie nie obciążając Twojego organizmu. Już pół godziny treningu EMS dwa razy w tygodniu da takie same rezultaty jak pięć półtoragodzinnych sesji tradycyjnych ćwiczeń na siłowni. 

Dlaczego trening personalny z wykorzystaniem elektrostymulacji daje tak spektakularne efekty? Wszystko za sprawą specjalnego kostiumu do ćwiczeń, który ma wbudowane w sobie elektrody. Dostarczają one wprost do mięśni impulsy elektryczne, przypominające sygnały pochodzące z układu nerwowego. To właśnie dzięki nim trening jest tak efektywny i nie równa się godzinom spędzonym na siłowni. W dodatku pobudza on równocześnie dziesięć głównych partii mięśniowych, co gwarantuje niesamowite wyniki bez konieczności sięgania po ciężary.

Dla kogo?

Krótka odpowiedź to – niemal dla każdego! Trening pod opieką wykwalifikowanego specjalisty (zwróć uwagę na obecność certyfikatu ukończenia Akademii Trenerów w studio, do którego zapisujesz się na ćwiczenia) jest bezpieczny i dopasowany do Twoich możliwości. Naturalnie, jak w przypadku każdej aktywności fizycznej, istnieją pewne przeciwskazania. Przede wszystkim wiążą się one jednak ze specyfiką treningu EMS i wykorzystania impulsów elektrycznych podczas ćwiczeń. Właśnie przez nie nie poleca się tej metody kobietom ciężarnym, osobom posiadającym rozrusznik serca oraz tym chorym na nowotwór. Nieistotne są jednak takie kwestie jak kondycja, wiek czy płeć. To ćwiczenia dla osób mniej lub bardziej doświadczonych, które sprawdzą się nie tylko dla Ciebie, ale także dla Twojego partnera. W tym przypadku mogą stanowić ciekawą formę wspólnego spędzenia czasu.

Jakie są efekty?

W przeciwieństwie do tradycyjnych ćwiczeń na siłowni, w przypadku treningu personalnego z wykorzystaniem elektrostymulacji pierwsze efekty dostrzeżesz już na początku swojej drogi! Naturalnie, przy regularnych sesjach rezultaty ćwiczeń będą bardziej zjawiskowe i utrzymają się na dłużej, dlatego warto zdecydować się na zakup pakietu, który będzie świetną motywacją do podejmowania dalszej aktywności fizycznej.

Jakich efektów możesz się spodziewać przy regularnych treningach z wykorzystaniem elektrostymulacji?

  • Wyraźne polepszenie kondycji,
  • poprawa krążenia,
  • poprawa jędrności skóry i redukcja cellulitu,
  • zmniejszenie dolegliwości kręgosłupa,
  • redukcja tkanki tłuszczowej 
  • oraz większa wytrzymałość mięśni.

Trening EMS to idealne rozwiązanie dla nowoczesnej kobiety, która dba o swoje ciało i umysł, jednak wciąż cierpi na chroniczny brak czasu. Ten rodzaj aktywności fizycznej nie zajmie dużo miejsca w harmonogramie dnia, a mimo to zapewni Ci spektakularne rezultaty i większą motywację do podejmowania codziennych wyzwań. W końcu ćwiczenia to nie tylko chęć spalenia kilku kalorii, ale przede wszystkim sposób na odreagowanie stresu, oczyszczenie umysłu i nabranie siły na resztę dnia. Zdecyduj się na trening personalny z wykorzystaniem elektrostymulacji i przekonaj się, jak wiele może dać Ci włączenie regularnych wizyt w studio MEON EMS w Twoim codziennym życiu.

Chociaż ceni sobie klasyki, z przyjemnością śledzi najnowsze trendy w modzie. Nie boi się eksperymentować, ale równie chętnie sięga po sprawdzone triki w branży beauty. Interesuje się tym, co słychać w świecie modelingu i co sezon namiętnie ogląda wybiegi największych domów mody.

ZostawKomentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *