pexels-ekaterina-bolovtsova-4672733 (Copy)

Ładnie zarysowane brwi dodają twarzy wyrazistości, a spojrzeniu głębi. To szczególnie istotne w przypadku bardzo jasnych włosków, które nie tylko nie zaznaczają oka, ale i sprawiają, że buzia staje się pozbawiona charakteru. Jak zatem wykonać makijaż brwi?

Brwi potrafią nadać charakteru i wyrazistości twarzy, a także dodać spojrzeniu głębi. Warto jednak wiedzieć jak odpowiednio je malować, aby efekt był zadowalający.

Kształt twarzy

Brwi warto dopasować do kształtu twarzy, dzięki temu podkreślisz atuty w swoim wyglądzie. Jeżeli nie wiesz jak to zrobić prawidłowo, możesz udać się do kosmetyczki na hennę oraz regulację. Profesjonalistka dobierze nie tylko odpowiedni kształt i wielkość, ale również przyciemni z pomocą henny zbyt jasne włoski. Czasem tyle wystarczy, by podkreślić naturalne piękno.

Makijaż

Chciałabyś, aby twoje brwi stały się bardziej wyraziste, grubsze lub podkreślały rysy twarzy? Postaw na odpowiedni makijaż! Zaopatrz się w pomadę, kredkę, cień i staraj się eksperymentować, którym z tych produktów lepiej ci się pracuje. Zakup szczoteczkę do brwi i pędzelek skośny, który pozwoli ci na precyzyjne nakładanie kosmetyków. Na początku może być ci trudno wykonać perfekcyjny makijaż, ale pamiętaj – praktyka czyni mistrza.

Jak zacząć? Za pomocą pędzelka nałóż odrobinę cienia lub pomady, a następnie zaznacz delikatny łuk, zgodny z twoimi brwiami. Następnie stopniowo go poszerzaj i przyciemniaj aż uzyskasz zadowalający efekt. Pamiętaj, że jeśli chcesz uzyskać naturalny efekt, końcówka brwi powinna być ciemniejsza od początku.

Poniżej prezentujemy tutorial Red Lipstick Monster, który ułatwi wykonanie makijażu.

Copywriterka z pasją i wyczuciem stylu. Na co dzień dostarcza czytelnikom garść inspiracji związanych z aranżacją wnętrz oraz newsy ze świata mody. Prywatnie miłośniczka kotów rasy sfinks, dobrych seriali na Netflixie i tajskiej kuchni. Oszczędności wydaje na podróże, dobrą kawę i pomidorki koktajlowe. Ceni minimalizm, bo nie lubi sprzątać.

ZostawKomentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *