89fab51abb2d1ef38e7f1d5b89301fd6 (Copy)

Święta to najbardziej wyjątkowy czas w roku. Z tej okazji marka The Body Shop przygotowała trzy, niepowtarzalne odsłony swojego kalendarza adwentowego, abyś w pełni mogła poczuć świąteczny klimat w nadchodzące, zimowe dni!

Zapach mandarynek i goździków, świąteczne kolory oraz pięknie ozdobione ulice każdemu z nas kojarzą się z okresem przedświątecznym. Jest to również magiczny czas, w którym myślimy o prezentach dla najbliższych nam osób. Kalendarz adwentowy od The Body Shop to idealny sposób na sprawienie, aby każdy dzień adwentu był przyjemnym zaskoczeniem!

materiały prasowe The Body Shop

W ofercie marki znajdziemy aż trzy, wyjątkowe wydania kalendarzy – Beauty, Deluxe oraz Ultimate. Każdy z nich za kolorowymi okienkami z ilustrowanymi postaciami skrywa niezwykłe prezenty, które umilą odliczanie czasu do Świąt Bożego Narodzenia nawet najbardziej niecierpliwym osobom!

materiały prasowe The Body Shop

Dziennikarka i redaktorka z wieloletnim doświadczeniem. Przez wiele lat związana z rynkiem custom publishing, gdzie była odpowiedzialna za content marketing dla marek działających w branży modowej i beauty. Absolwentka polityki społecznej na Uniwersytecie Warszawskim. Jej pasja to podróże, które są dla niej największym źródłem inspiracji. Szczególnie upodobała sobie Kubę i region Bałkanów.

1 Komentarz

  1. sdfsdf

ZostawKomentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *