pexels-valeria-boltneva-965989

Kompletując zestaw perfum, warto zadbać o to, aby poza modnymi zapachami znalazły się tam również klasyczne, ponadczasowe kompozycje, które nigdy nie wychodzą z mody.

Pierwsza propozycja to Chanel No. 5, czyli perfumy, które od lat cieszą się niesłabnącą popularnością wśród kobiet z całego świata, bez względu na wiek. Ich fanką była między innymi Marilyn Monroe. Zapach ten przypadnie do gustu wszystkim miłośniczkom kwiatowo-pudrowych kompozycji.

Fankom orientalnych perfum spodoba się z pewnością kompozycja Guerlain – Shalimar z 1925 roku. Inspiracją do ich stworzenia była historia miłości cesarza Indii oraz jego żony.

Niezwykle ciekawymi perfumami są również Thierry Mugler – Angel. Stanowią one połączenie nut czekolady, karmelu oraz paczuli. To jeden z tych zapachów, obok którego nie sposób przejść obojętnie.

Zdjęcie główne: Valeria Boltneva z Pexels

Copywriter z ponad 7-letnim doświadczeniem w branży. Magister Socjologii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Wolontariuszka Foodsharing Kraków. Miłośniczka muzyki techno, kulinariów i podróży.

ZostawKomentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *