Street Style – Dusseldorf – May, 2021
DUSSELDORF, GERMANY - MAY 07: Radio presenter Verena Kerth, wearing a black-white suit by Balmain, a white blouse by Balmain, black pumps by Gianvito Rossi, a black bag by Hermes and sunglasses by Celine with influencer Alexandra Lapp, wearing black slit pants by Wardrobe NYC, a white blazer by Mykke Hofmann, a black-white Chanel 19 bag, black and white So Kate heels by Christian Louboutin, a Chanel letter brooch and sunglasses by Chanel during a street style shooting on May 07, 2021 in Dusseldorf, Germany. (Photo by Streetstyleshooters/Getty Images)

Nie ulega wątpliwości, że pewność siebie płynie przede wszystkim z naszego wnętrza. Warto jednak w wyjątkowych sytuacjach zadbać o nią i podkreślić odpowiednim ubiorem. Jakie stylizacje dodadzą nam śmiałości?

Damski garnitur

Ten strój, zarówno w oficjalnych, jak i mniej oficjalnych sytuacjach doda nam klasy i elegancji, a także nonszalancji. By nosić damski garnitur, nie trzeba mieć idealnej figury. W sklepach możemy spotkać modele we wszystkich kolorach tęczy, więc bez problemu znajdziesz coś dla siebie. Jeszcze większej pewności siebie dodadzą Ci wysokie szpilki. Zadbaj jednak, by nie zlewały się one z kolorem garnituru. Taki strój można urozmaicić apaszką lub ulubioną biżuterią. 

Czerwony total look

Stylizacja od stóp do głów w jednym kolorze. Czerwień ze wszystkich kolorów najbardziej przyciąga wzrok i lekko podnosi ciśnienie krwi. Dodaje energii, odwagi i chęci do działania. W stylizacji total look bardzo ważne jest, by wszystkie ubrania były w jednolitej barwie i nie różniły się nawet o pół tonu. Taki outfit sprawi, że z pewnością będziesz przyciągać wzrok wszystkich wokół! 

Mała czarna

Klasyk nad klasykami. Nie wychodzi z mody od lat i sprawdzi się idealnie na wieczorne eleganckie wyjście. By podkreślić jej elegancki charakter, warto włożyć do niej szpilki, a na szyję założyć sznur pereł. Całość idealnie dopełni mała kopertówka. By nadać stylizacji bardziej rockowego charakteru, narzuć na sukienkę skórzaną ramoneskę, a szpilki zastąp ciężkimi butami z ćwiekami. 

Anna Jastrzębska

Na co dzień studentka filologii polskiej Uniwersytetu Warszawskiego. Swoją przyszłość wiąże z pracą w wydawnictwie wydającym książki dla dzieci. W wolnych chwilach zatapia się w lekturze polskich reportaży lub udaje się na przejażdżki rowerowe.

ZostawKomentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *