Jaką bieliznę wybrać pod obcisły strój?

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Latem bardzo chętnie wybieramy ubrania w białym kolorze – dużą popularnością cieszą się przed wszystkim białe sukienki, spódnice oraz spodnie. Wymienione elementy garderoby zwykle są dodatkowo obcisłe. Najczęściej jednak kobiety borykają się z problemem, jakim jest dobór odpowiedniej bielizny do tego typu strojów. Jak się okazuje, jedynym słusznym rozwiązaniem będą cieliste majtki bezszwowe, które nie prześwitują, a jednocześnie nie odznaczają się pod ubraniem.

Wygodne i dające pewność siebie

Na cieliste majtki bezszwowe zwykle nie zwracamy w sklepie z bielizną szczególnej uwagi. Wydają nam się bez polotu, niezachęcające. Niemniej jednak to właśnie przyświecało projektantom, którzy wpadli na pomysł stworzenia cielistych majtek bez szwów. Chodziło bowiem o to, aby zaprojektować bieliznę, która będzie niewidoczna pod białymi oraz obcisłymi strojami. Kobiety uwielbiają nosić przyległe sukienki czy spódnice, lecz jednocześnie nie mogą dobrać do nich odpowiedniej bielizny, która spełni ich oczekiwania. Figi zbytnio się odznaczają, podobnie jak stringi. Tymczasem cieliste majtki bezszwowe stwarzają wrażenie drugiej skóry, dzięki czemu w ogóle nie widać ich pod ubraniem. Jest to bardzo dobra wiadomość dla wszystkich kobiet, które nie chcą rozstawać się z ulubionymi, obcisłymi ubraniami, a jednocześnie chcą się poczuć pewnie wiedząc, że bielizna nie odznacza się pod spodniami, spódnicą czy sukienką. 

Eleganckie majtki na każdą okazję

Elegancka kobieta nie stara się przykuć uwagi za wszelką cenę, dlatego unika strojów, które mogłyby być w jakikolwiek sposób kontrowersyjne. Jednocześnie wiele z nas skupia się na podkreślaniu atutów swojej sylwetki, co może być trudne, jeśli nie dysponujemy odpowiednią bielizną. Konieczny zatem będzie zakup majtek cielistych bez szwów, których w ogóle nie widać, za to pozwalają one poczuć komfort poruszania się nawet w bardzo przylegających ubraniach. Tego typu majtki idealnie sprawdzają się przede wszystkim od święta, gdy stawiamy na bardzo eleganckie kreacje. Niemniej jednak coraz więcej kobiet decyduje się nosić je na co dzień, gdyż dają one większe poczucie wygody, niż tradycyjne figi bądź stringi. Pamiętajmy, że majtki cieliste bezszwowe możemy wybierać również do innych strojów, nie tylko tych obcisłych. Coraz częściej decydują się na to kobiety, które nie lubią zbędnego ucisku i uważają, że bielizna powinna stać się drugą skórą, bez względu na okoliczności. Majtki te dedykowane są każdej kobiecie, której zależy na zachowaniu klasy i dobrego gustu. 

Fot.: Fahad Waseem/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak dobrać idealną suknię na ten wyjątkowy dzień – poradnik dla przyszłych panien młodych
Jak dobrać idealną suknię na ten wyjątkowy dzień – poradnik dla przyszłych panien młodych
W tym poradniku dowiesz się, jak znaleźć suknię idealnie dopasowaną do ślubu Twoich marzeń. Wskazówki na temat kształtu, stylu i koloru pomogą Ci podjąć dobrą decyzję.
Proste sposoby na wprowadzenie ruchu do swojej codzienności
Proste sposoby na wprowadzenie ruchu do swojej codzienności
Poszukujesz sposobu na wprowadzenie do swojego życia aktywności fizycznej? Poznaj nasze patenty!
Kim jest Scrum Master?
Kim jest Scrum Master?
W tym artykule przyjrzymy się temu, kim jest Scrum Master i jaką rolę pełni w zespole Scrum.