Kosmetyczny kalendarz adwentowy The Body Shop – zacznij odliczanie do świąt!

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Święta to najbardziej wyjątkowy czas w roku. Z tej okazji marka The Body Shop przygotowała trzy, niepowtarzalne odsłony swojego kalendarza adwentowego, abyś w pełni mogła poczuć świąteczny klimat w nadchodzące, zimowe dni!

Zapach mandarynek i goździków, świąteczne kolory oraz pięknie ozdobione ulice każdemu z nas kojarzą się z okresem przedświątecznym. Jest to również magiczny czas, w którym myślimy o prezentach dla najbliższych nam osób. Kalendarz adwentowy od The Body Shop to idealny sposób na sprawienie, aby każdy dzień adwentu był przyjemnym zaskoczeniem!

materiały prasowe The Body Shop

W ofercie marki znajdziemy aż trzy, wyjątkowe wydania kalendarzy – Beauty, Deluxe oraz Ultimate. Każdy z nich za kolorowymi okienkami z ilustrowanymi postaciami skrywa niezwykłe prezenty, które umilą odliczanie czasu do Świąt Bożego Narodzenia nawet najbardziej niecierpliwym osobom!

materiały prasowe The Body Shop

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Czy fundusze inwestycyjne są odpowiednie dla inwestorów o niskim ryzyku?
Czy fundusze inwestycyjne są odpowiednie dla inwestorów o niskim ryzyku?
Czy fundusze inwestycyjne są dla takich osób odpowiednim sposobem gromadzenia oszczędności? Odpowiedź jest pozytywna, ale obwarowana kilkoma zasadami.
Jak wybrać idealną małą czarną?
Jak wybrać idealną małą czarną?
Elegancka, prosta i uniwersalna sukienka, która zawsze jest trafnym wyborem. Czym kierować się przy wyborze małej czarnej do swojej garderoby?
6 porad, jak zaprzyjaźnić się z własnym dzieckiem
6 porad, jak zaprzyjaźnić się z własnym dzieckiem
Każdy rodzic chce mieć dobre relacje ze swoją pociechą. Nie jest to jednak takie proste. Czasem potrzeba wielu godzin rozmów i tysięcy gestów, by być dla swojego potomka nie tylko autorytetem, ale i przyjacielem.