Tommy Hilfiger lansuje różnorodność. W jesienno-zimowej kampanii pojawiły się wyjątkowe kobiety

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Marka Tommy Hilfiger w najnowszej kolekcji stawia na otwartość i różnorodność.  W kampanii wzięły udział modelki i modele z różnorodnych środowisk, różnego pochodzenia, wieku, rozmiaru i tożsamości płciowej.

Kolekcji Tommy Icons na sezon jesień-zima2020 jest kolejnym krokiem marki w przesuwaniu granic świata mody. W kampanii wystąpiły m.in: Halima Aden – czarnoskóra topmodelka nosząca hijab i dodająca mocy głosom, które często pozostają nieusłyszane; Carolyn Murphy – orędowniczka na rzecz ekologii i supermodelka przeciwstawiająca się ageizmowi świata mody; Dilone – modelka, aktorka i aktywistka społeczna, która swoim androgynicznym wizerunkiem rzuca wyzwanie utartym normom płciowym;  Soo Joo Park – koreańsko-amerykańska topmodelka i działaczka na rzecz zwiększenia reprezentacji społeczności BIPOC – „Black, Indigeneous and People of Color” – w świecie mody i urody, czy Jasmine Sanders –  wielokulturowa supermodelka, która za pośrednictwem platform social media działa na rzecz sprawiedliwości społecznej.

materiały prasowe Tommy Hilfiger

Jaka jest najnowsza kolekcja? To garderoba projektowana przez pryzmat różnorodnych wersji amerykańskiego stylu, które dzięki współczesnej energii i zaskakującej stylizacji odzwierciedlają ponadczasowe DNA i wartości marki Tommy Hilfiger.

materiały prasowe Tommy Hilfiger

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak moda i uroda wpływają na nasze relacje – odkrywanie niewidocznych więzi
Jak moda i uroda wpływają na nasze relacje – odkrywanie niewidocznych więzi
Poznaj niezbadane dotąd związki pomiędzy modą, urodą a naszymi relacjami. Artykuł rzuca światło na wpływ stylu i wizerunku na jakość nawiązywanych więzi.
Pomysły na świętowanie swojego sukcesu
Pomysły na świętowanie swojego sukcesu
W tym artykule przedstawimy kilka pomysłów na wyjątkowe sposoby świętowania i uhonorowania swojego osiągnięcia, w tym wykorzystanie wieszaków na medale.
Czy wózek 2w1 dla dziecka to dobre rozwiązanie?
Czy wózek 2w1 dla dziecka to dobre rozwiązanie?
Wózek to podstawowe akcesorium każdej rodziny z małym dzieckiem. Mnogość modeli do wyboru na rynku utrudnia zakup jednego, konkretnego wariantu. Jakie są między nimi różnice?