Tommy Hilfiger lansuje różnorodność. W jesienno-zimowej kampanii pojawiły się wyjątkowe kobiety

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Marka Tommy Hilfiger w najnowszej kolekcji stawia na otwartość i różnorodność.  W kampanii wzięły udział modelki i modele z różnorodnych środowisk, różnego pochodzenia, wieku, rozmiaru i tożsamości płciowej.

Kolekcji Tommy Icons na sezon jesień-zima2020 jest kolejnym krokiem marki w przesuwaniu granic świata mody. W kampanii wystąpiły m.in: Halima Aden – czarnoskóra topmodelka nosząca hijab i dodająca mocy głosom, które często pozostają nieusłyszane; Carolyn Murphy – orędowniczka na rzecz ekologii i supermodelka przeciwstawiająca się ageizmowi świata mody; Dilone – modelka, aktorka i aktywistka społeczna, która swoim androgynicznym wizerunkiem rzuca wyzwanie utartym normom płciowym;  Soo Joo Park – koreańsko-amerykańska topmodelka i działaczka na rzecz zwiększenia reprezentacji społeczności BIPOC – „Black, Indigeneous and People of Color” – w świecie mody i urody, czy Jasmine Sanders –  wielokulturowa supermodelka, która za pośrednictwem platform social media działa na rzecz sprawiedliwości społecznej.

materiały prasowe Tommy Hilfiger

Jaka jest najnowsza kolekcja? To garderoba projektowana przez pryzmat różnorodnych wersji amerykańskiego stylu, które dzięki współczesnej energii i zaskakującej stylizacji odzwierciedlają ponadczasowe DNA i wartości marki Tommy Hilfiger.

materiały prasowe Tommy Hilfiger

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
9 porad, jak zaprzyjaźnić się z dzieckiem partnera
9 porad, jak zaprzyjaźnić się z dzieckiem partnera
Szukasz sposobu na nawiązanie dobrej relacji z dziećmi swojego partnera? W tym artykule zebraliśmy 9 porad, dzięki którym się z nimi zaprzyjaźnisz.
Jak zdobywać wiedzę z zakresu księgowości?
Jak zdobywać wiedzę z zakresu księgowości?
Chcesz zdobyć certyfikat księgowego lub rozwinąć swoją wiedzę z zakresu finansów i rachunkowości? W artykule podpowiadamy, jak zdobywać i aktualizować informacje.
Jak dbać o dojrzałą cerę?
Jak dbać o dojrzałą cerę?
Cera dojrzała wymaga specjalnego traktowania. Podpowiadamy, na co warto zwrócić uwagę przy pierwszych oznakach starzenia