5 pomysłów na walentynkowy prezent dla niego, które znajdziesz w Empiku

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Walentynki już za rogiem, a ty masz za dużo na głowie, żeby spędzić cały dzień w galerii tylko po to, aby wybrać kolejny nieużywany krawat? Chodź z nami do Empiku! Sprawdzimy, co sieciówka ma do zaproponowania dla tych, którzy szukają idealnego prezentu dla Niego.

Prezent na ostatnią chwilę?

A nawet jeśli, to ważniejsze niż to, czy łamałaś sobie nad nim głowę miesiącami, zawsze będzie to, dla kogo i z jakimi uczuciami go wybierałaś. W końcu, po co wręczać spinki do mankietów fanowi planszówek, kiedy pudełko Monopoly i oferta wspólnej gry ucieszy go o wiele bardziej?

A więc nie czuj skrępowania, tylko wchodź na stronę Empiku, wybierz zakładkę walentynki/dla-niego i poszukaj prezentu, który będzie coś znaczył i równocześnie cieszył. Poniżej prezentujemy kilka najciekawszych – naszym zdaniem – propozycji!

Planszówki

Wspomniane w naszym przykładzie Monopoly pojawiło się nie bez powodu. Empik oferuje szereg najciekawszych tytułów na rynku planszówek, od klasycznych Scrabbli przez wymagające pomysłowości Dixit i Tajniaków, aż po propozycje dla dorosłych, jak Gierki Małżeńskie z rysunkami Andrzeja Mleczki czy nieocenzurowane Pięć Sekund.

W co zagracie po waszej romantycznej kolacji?

Klocki Lego

Ponoć w każdym drzemie mały budowniczy, ale z jakiegoś powodu utarło się, że klocki otrzymują dzieci i nastolatki. Czas zerwać z tym zwyczajem, a jeśli Lego-artysta drzemie zarówno w Tobie, jak i partnerze, to już w ogóle – pozostało wybrać zestaw, który tematycznie was interesuje i do dzieła!

Ulubiona płyta

Dżem? Daria Zawiałow? Julia Żugaj? Niezależnie od tego, czego słucha Twoja druga połówka, warto sprawdzić półki Empiku i zobaczyć, czy nie możesz uzupełnić jego kolekcji o kolejną płytę w atrakcyjnej cenie. Jedna uwaga – upewnij się, że ta muzyka też Ci się choć trochę podoba, bo możliwe, że będziesz ją słyszeć na okrągło!

Praktyczny gadżet

Jeśli ten nagłówek zabrzmiał bardzo ogólnie, to przepraszamy – ale dzięki temu możemy zaproponować coś dla każdego. Bo w gruncie rzeczy, dla każdego „praktyczny” dodatek może oznaczać coś innego: jeśli Twój partner dużo podróżuje, najlepszy będzie kubek termiczny albo nawet termos, dla Panów nieznoszących dodatkowych plecaków, neseserów i toreb lepszym wyborem jest pojemny portfel mieszczący się w kieszeni spodni, a dla brodacza – nowy trymer. Prezent mający na celu ułatwienie Jego codziennego życia – o to chodzi w tym podpunkcie!

Odrobina humoru

Pomysł odwrotny do poprzedniego. Kubek z Minecraft’a dla gracza, wysokie skarpety ze śmiesznym nadrukiem dla wędkarza, śmieszna kartka dołączona do bardziej praktycznego prezentu… Zawsze możesz znaleźć coś, co wywoła jego uśmiech!

Książka – klasycznie, ale nie tylko

Książki są dowodem na znajomość gustu swojego partnera – wybór tematu, gatunku, autora… każdy ma inne preferencje, ale jeśli uda nam się je uwzględnić, wybierzemy prezent, który zostanie z naszym partnerem na lata (może też okazać się prezentem dla nas samych – choć to powinna być kwestia drugorzędna). Mogą być też pomocą, jeśli w perspektywie jest podróż lub inny dłuższy czas oczekiwania. Jeśli wiesz, że partner raczej unika książek papierowych, być może lepszą opcją będzie zakup czytnika e-booków? Na szczęście te Empikowe są w przystępnych cenach!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak należy nosić smoking?
Jak należy nosić smoking?
Czy wiesz, jak prawidłowo nosić smoking? W artykule znajdziesz porady, które rozwieją Twoje wątpliwości.
Doświadczenie chirurga plastycznego jako ważny czynnik wyboru kliniki medycyny estetycznej
Doświadczenie chirurga plastycznego jako ważny czynnik wyboru kliniki medycyny estetycznej
Decyzja o poddaniu się zabiegowi w klinice medycyny estetycznej jest ważnym krokiem. Kluczową rolę odgrywa tutaj wybór odpowiedniego specjalisty, który będzie prowadził dany zabieg. Wpływa to nie tylko na ostateczny wynik, ale przede wszystkim na bezpieczeństwo pacjenta.
Czy można ćwiczyć tabatę po ciąży?
Czy można ćwiczyć tabatę po ciąży?
Dowiedz się, jak bezpiecznie wrócić do formy po porodzie!