5 pomysłów na walentynkowy prezent dla niego, które znajdziesz w Empiku

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Walentynki już za rogiem, a ty masz za dużo na głowie, żeby spędzić cały dzień w galerii tylko po to, aby wybrać kolejny nieużywany krawat? Chodź z nami do Empiku! Sprawdzimy, co sieciówka ma do zaproponowania dla tych, którzy szukają idealnego prezentu dla Niego.

Prezent na ostatnią chwilę?

A nawet jeśli, to ważniejsze niż to, czy łamałaś sobie nad nim głowę miesiącami, zawsze będzie to, dla kogo i z jakimi uczuciami go wybierałaś. W końcu, po co wręczać spinki do mankietów fanowi planszówek, kiedy pudełko Monopoly i oferta wspólnej gry ucieszy go o wiele bardziej?

A więc nie czuj skrępowania, tylko wchodź na stronę Empiku, wybierz zakładkę walentynki/dla-niego i poszukaj prezentu, który będzie coś znaczył i równocześnie cieszył. Poniżej prezentujemy kilka najciekawszych – naszym zdaniem – propozycji!

Planszówki

Wspomniane w naszym przykładzie Monopoly pojawiło się nie bez powodu. Empik oferuje szereg najciekawszych tytułów na rynku planszówek, od klasycznych Scrabbli przez wymagające pomysłowości Dixit i Tajniaków, aż po propozycje dla dorosłych, jak Gierki Małżeńskie z rysunkami Andrzeja Mleczki czy nieocenzurowane Pięć Sekund.

W co zagracie po waszej romantycznej kolacji?

Klocki Lego

Ponoć w każdym drzemie mały budowniczy, ale z jakiegoś powodu utarło się, że klocki otrzymują dzieci i nastolatki. Czas zerwać z tym zwyczajem, a jeśli Lego-artysta drzemie zarówno w Tobie, jak i partnerze, to już w ogóle – pozostało wybrać zestaw, który tematycznie was interesuje i do dzieła!

Ulubiona płyta

Dżem? Daria Zawiałow? Julia Żugaj? Niezależnie od tego, czego słucha Twoja druga połówka, warto sprawdzić półki Empiku i zobaczyć, czy nie możesz uzupełnić jego kolekcji o kolejną płytę w atrakcyjnej cenie. Jedna uwaga – upewnij się, że ta muzyka też Ci się choć trochę podoba, bo możliwe, że będziesz ją słyszeć na okrągło!

Praktyczny gadżet

Jeśli ten nagłówek zabrzmiał bardzo ogólnie, to przepraszamy – ale dzięki temu możemy zaproponować coś dla każdego. Bo w gruncie rzeczy, dla każdego „praktyczny” dodatek może oznaczać coś innego: jeśli Twój partner dużo podróżuje, najlepszy będzie kubek termiczny albo nawet termos, dla Panów nieznoszących dodatkowych plecaków, neseserów i toreb lepszym wyborem jest pojemny portfel mieszczący się w kieszeni spodni, a dla brodacza – nowy trymer. Prezent mający na celu ułatwienie Jego codziennego życia – o to chodzi w tym podpunkcie!

Odrobina humoru

Pomysł odwrotny do poprzedniego. Kubek z Minecraft’a dla gracza, wysokie skarpety ze śmiesznym nadrukiem dla wędkarza, śmieszna kartka dołączona do bardziej praktycznego prezentu… Zawsze możesz znaleźć coś, co wywoła jego uśmiech!

Książka – klasycznie, ale nie tylko

Książki są dowodem na znajomość gustu swojego partnera – wybór tematu, gatunku, autora… każdy ma inne preferencje, ale jeśli uda nam się je uwzględnić, wybierzemy prezent, który zostanie z naszym partnerem na lata (może też okazać się prezentem dla nas samych – choć to powinna być kwestia drugorzędna). Mogą być też pomocą, jeśli w perspektywie jest podróż lub inny dłuższy czas oczekiwania. Jeśli wiesz, że partner raczej unika książek papierowych, być może lepszą opcją będzie zakup czytnika e-booków? Na szczęście te Empikowe są w przystępnych cenach!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
EMS – nowoczesna forma treningu dla aktywnej kobiety
EMS – nowoczesna forma treningu dla aktywnej kobiety
Brakuje Ci czasu na ćwiczenia, ale chciałabyś wprowadzić do swojego tygodnia trochę ruchu? Postaw na EMS!
5 wciągających książek, które pozwolą Ci zrozumieć ekonomię
5 wciągających książek, które pozwolą Ci zrozumieć ekonomię
Sprawdź, na jakie pozycje warto zwrócić uwagę, aby zrozumieć ekonomię!
Jak skutecznie pozbyć się cieni i worków pod oczami?
Jak skutecznie pozbyć się cieni i worków pod oczami?
Masz ciągły problem z opuchniętymi oczami? Każdego dnia borykasz się z problemem cieni i worków pod oczami, które nie są zbyt atrakcyjne? Sprawdź, co należy robić, aby je zwalczać.