Fryzura do pracy – 6 eleganckich propozycji

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Fryzura do pracy powinna być przede wszystkim schludna i wygodna, a jednocześnie jej wykonanie nie powinno zajmować zbyt dużo czasu. Sprawdź, jakie propozycje przygotowaliśmy. 

Dla wygody

Pierwsze trzy propozycje to fryzury, które pozwolą Ci wyglądać naprawdę dobrze, a jednocześnie zapewnią stuprocentowy komfort. Jak dobrze wiemy, nie ma nic gorszego, niż plączące się po twarzy włosy, w chwili, gdy musimy być maksymalnie skupione lub mamy zajęte ręce. Te trzy fryzury pozwolą Ci raz na zawsze uporać się z tym problemem i ujarzmić niesforne kosmyki. 

Upięcia na formalne okazje

Zdarzają się dni, kiedy musimy wyglądać bardziej formalnie – oprócz idealnego biznesowego stroju warto wtedy zadbać również o nienaganną fryzurę. Z pomocą przychodzą trzy eleganckie upięcia – niezwykle proste i szybkie w wykonaniu, a przynoszące naprawdę zniewalający efekt, niczym z fryzjerskiego salonu. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Joanna Przetakiewicz – jak wyglądała jej droga na szczyt?
Joanna Przetakiewicz – jak wyglądała jej droga na szczyt?
Joanna Przetakiewicz to jedna z najpopularniejszych polskich projektantek. Jej marka La Mania znana jest na całym świecie, a odzież jej projektu noszą światowej sławy gwiazdy. Jak odniosła sukces?
Co mówią lekarze odnośnie suplementacji kolagenu?
Co mówią lekarze odnośnie suplementacji kolagenu?
Coraz więcej osób zwraca się w stronę suplementów diety. Niemniej jednak obecnie absolutnie nikogo z nas już to nie dziwi.
Portfel damski – stylowe i praktyczne akcesorium dla współczesnych kobiet
Portfel damski – stylowe i praktyczne akcesorium dla współczesnych kobiet
Portfel damski to nie tylko miejsce przechowywania pieniędzy i kart, ale również wyraz osobistego stylu i elegancji.