Love bombing – uwaga! Pierwsza oznaka początku toksycznej relacji

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Miłość od pierwszego wejrzenia, porozumienie dusz, czy intensywne romantyczne uniesienia niemal jak z hollywoodzkiego filmu – wszystko wydaje się być piękne. Jednak taka intensywność uczuć bywa zwodnicza. Love bombing, czyli bombardowanie miłością nowo poznanego partnera jest częstą taktyką wykorzystywaną przez osoby o zaburzeniu narcystycznym.

Co powinno wzbudzić czujność? Jak nie dać się zwieść partnerowi na początku znajomości? Posłuchajcie poniższego filmiku, z którego dowiecie się jak wyłapać pierwszy niepokojący sygnał.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
CV kosmetyczka – napisz profesjonalne CV dla kosmetyczki
CV kosmetyczka – napisz profesjonalne CV dla kosmetyczki
W tym artykule przeczytasz, jak napisać skuteczny życiorys, który przyciągnie uwagę rekruterów i zwiększy Twoje szanse na zatrudnienie. 
W tych zawodach kobiety zarabiają więcej niż mężczyźni!
W tych zawodach kobiety zarabiają więcej niż mężczyźni!
Zastanawiasz się, w których zawodach kobiety są lepiej wynagradzane za wykonywane obowiązki? Oto lista najważniejszych profesji. Którą z nich wybierzesz?
Stylizacje, którymi wyróżnisz się w tłumie
Stylizacje, którymi wyróżnisz się w tłumie
Sprawdź, gdzie szukać inspiracji modowych, w jaki sposób komponować pozornie niepasujące do siebie elementy i jak sprawić, by Twoje stylizacje były naprawdę wyjątkowe. Szukaj swojej estetyki i postaw na to, co naprawdę kochasz.