Weselny candy bar – tak czy nie?

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Pary młode skupiają się obecnie na uświetnieniu przyjęcia weselnego na niemal wszystkie możliwe sposoby. Jeden wybierają pokazy taneczne, inne pokaz sztucznych ogni. Niemniej jednak dobrym wyborem okazuje się klasyczny candy bar na wesele, dzięki któremu goście będą mogli spróbować różnego typu słodkich przekąsek, których nie spożywają na co dzień.

Candy bar – tak czy nie?

Odpowiedź na pytanie, czy warto organizować candy bar na wesele, brzmi: oczywiście, że tak! Z jednej strony jest to dobrze znany sposób uświetniania różnego rodzaju przyjęć, nie tylko wesel, z drugiej strony wciąż nie ma on sobie równych. Małych ciasteczek, cake pops czy drobnych łakoci chętnie spróbuje każdy gość, zwłaszcza że takich rzeczy z reguły nie jada się na co dzień. Warto mieć na uwadze, że candy bar na wesele to dobre rozwiązanie nie tylko dla par, które dysponują dużym budżetem. Można go również zorganizować we własnym zakresie, bez korzystania z pomocy profesjonalnych firm dekoratorskich. 

Jakie przekąski wybrać do candy bar weselnego?

Wybór konkretnych przekąsek do candy bar weselnego zależy w dużej mierze od naszego budżetu, gustu czy nawet preferencji. Z reguły pary młode korzystają z oferty cukierni bądź wyspecjalizowanych pracowni cukierniczych, które przygotowują pakiet candy bar na wesele. Wśród propozycji znajdziemy między innymi muffiny, ciasteczka, mini drożdżówki, praliny, cake pops czy inne słodkości, które skradną serca wszystkich zaproszonych na przyjęcie. Warto mieć na uwadze, że słodycze do weselnego candy baru zwykle zamawia się na kilka tygodni przez uroczystością, dlatego nie warto zwlekać z wyborem odpowiedniej oferty. Większość cukierni podchodzi do swoich propozycji w sposób elastyczny – możemy zdecydować się na pełny pakiet, możemy również wybrać tylko niektóre słodkości, z innych zupełnie rezygnując. Zwykle para młoda, która w jednym miejscu zamawia słodycze do candy bar na wesele, tort i ciasta weselne, może liczyć na rabat.

Jak zrobić candy bar we własnym zakresie?

Stworzenie własnego candy bar nie jest szczególnie skomplikowane – wystarczy tylko wyposażyć się w odpowiednie naczynia, a konkretnie patery, na których położymy słodkości. Dobór konkretnych naczyń zależny jest od naszych wymagań i preferencji – najczęściej wystarczy kilka, aby stworzyć ciekawy, choć niewielki candy bar. Ciasteczka możemy upiec samodzielnie lub skorzystać z oferty cukierni, tak jak w przypadku profesjonalnego candy bar na wesele. Dzięki temu niskim kosztem stworzymy kącik słodkości na przyjęcie. 

Fot.: Adrie Ruiz/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
T-shirty z nadrukiem: Wyrazisty styl i wyjątkowy przekaz
T-shirty z nadrukiem: Wyrazisty styl i wyjątkowy przekaz
T-shirty z nadrukiem to popularna forma ekspresji i wyrazistości w modzie. W tym artykule przyjrzymy się fenomenowi t-shirtów z nadrukiem.
Jak się przebranżowić?
Jak się przebranżowić?
Planujesz zmianę pracy, ale nie wiesz, jak się za to zabrać? W tym artykule podpowiadamy, jak się przebranżowić. Sprawdź!
Noszenie aparatu na zęby to nie wstyd!
Noszenie aparatu na zęby to nie wstyd!
Dlaczego nosimy aparaty na zęby, jak wygląda ten proces, oraz dlaczego nie powinniśmy się nimi zawstydzać?