Chcesz hucznie zorganizować swoją 18-tkę? Zacznij od zaproszeń na urodziny!

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Osiemnaste urodziny stanowią ważne wydarzenie w życiu każdego dziecka. Nie tylko otwierają drogę do działów alkoholowych, ale przede wszystkim są krokiem w dorosłość. Nic zatem dziwnego, że tak wielu młodych ludzi pragnie hucznie je obchodzić. O czym pamiętać organizując osiemnastkę dla swojej latorośli? O zaproszeniach na urodziny, które będą stanowiły przedsmak dla pozostałych dekoracji oraz wstęp dla organizacji tej wyjątkowej imprezy.

Kiedy powinno się wręczać zaproszenia na urodziny?

Zapraszanie na ostatnią chwilę nie jest w dobrym guście i z pewnością nie świadczy o kulturze i wychowaniu. Każdy bowiem ma swoje plany, których z pewnością nie zechce zmieniać wskutek nagłych i niespodziewanych wydarzeń. Warto zatem zaproszenia na urodziny wręczać z odpowiednio dużym wyprzedzeniem, tak aby każdy mógł wygospodarować czas na wspólne świętowanie. Najwłaściwszym terminem jest miesiąc przed organizowanym przyjęciem. Wówczas można liczyć się z tym, że wszystkie obdarowane osoby będą mogły uczestniczyć w planowanym wydarzeniu.

Jakie zaproszenia na urodziny wybrać dla chłopaka, a jakie dla dziewczyny?

Każdy, dumnie wkraczający w dorosłość nastolatek chce, aby przyjęcie zorganizowane na jego cześć było dopięte na ostatni guzik. Nie od dziś wiadomo, że dużą rolę w tym zakresie odgrywają dodatki. Perfekcyjnie dopasowane i korespondujące z pozostałymi dekoracjami pozwalają stworzyć piękny, spójny wystrój. Jak powinno wyglądać zaproszenie na urodziny w wersji dla dziewczyny? Musi być eleganckie, bogato zdobione i odpowiadające najnowszym trendom. A te w ostatnim czasie pozostają niezmienne i nadal bazują na stylistyce glamour oraz modnej nowoczesności. Szczególnie wersje glam cieszą się wśród młodych dziewcząt największą popularnością. Nie ma się co dziwić. Brokatowe i pełne dekoracyjnego przepychu efektownie podkreślają charakter organizowanej uroczystości i z sukcesem komponują się z resztą wystroju, zwłaszcza jeśli dominować w nim będą jasne kolory i dodatki w srebrnym lub złotym wykończeniu.

A jakie zaproszenia na urodziny będą najodpowiedniejsze dla młodych chłopaków? Jak się okazuje, wybór jest dość duży. Oczywiście dominują te w ciemnym kolorze, o nieco surowym, choć typowo męskim wydaniu. Dużym zainteresowaniem cieszą się również te, które mają śmieszny przekaz. Z motywem dowodu osobistego, wezwania na komendę Policji, butelki whisky czy fajerwerków. Możliwości jest wiele. Wszystkie zaproszenia sprzedawane są w komplecie z kopertami, które ułatwiają gościom wręczenie, bez uszczerbku dla ich eleganckiego wyglądu.

Zdjęcie główne: pexels.com/ J Godwin Torres

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Love bombing – uwaga! Pierwsza oznaka początku toksycznej relacji
Love bombing – uwaga! Pierwsza oznaka początku toksycznej relacji
Nadmierne okazywanie uczuć na początku znajomości przez partnera, o którym niewiele wiemy, to pierwszy znak ostrzegawczy toksycznej relacji.
Kurtki jeansowe – z czym je łączyć?
Kurtki jeansowe – z czym je łączyć?
Zastanawiasz się, jak modnie stylizować kurtki jeansowe? Prezentujemy trzy sposoby, na które możesz je nosić.
Podkłady wybierane przez wizażystów! Dowiedz się jaki fluid jest numerem jeden!
Podkłady wybierane przez wizażystów! Dowiedz się jaki fluid jest numerem jeden!
Szykuje się ważna uroczystość i potrzebujesz sprawdzonego podkładu? To lista najlepszych!