Chcesz hucznie zorganizować swoją 18-tkę? Zacznij od zaproszeń na urodziny!

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Osiemnaste urodziny stanowią ważne wydarzenie w życiu każdego dziecka. Nie tylko otwierają drogę do działów alkoholowych, ale przede wszystkim są krokiem w dorosłość. Nic zatem dziwnego, że tak wielu młodych ludzi pragnie hucznie je obchodzić. O czym pamiętać organizując osiemnastkę dla swojej latorośli? O zaproszeniach na urodziny, które będą stanowiły przedsmak dla pozostałych dekoracji oraz wstęp dla organizacji tej wyjątkowej imprezy.

Kiedy powinno się wręczać zaproszenia na urodziny?

Zapraszanie na ostatnią chwilę nie jest w dobrym guście i z pewnością nie świadczy o kulturze i wychowaniu. Każdy bowiem ma swoje plany, których z pewnością nie zechce zmieniać wskutek nagłych i niespodziewanych wydarzeń. Warto zatem zaproszenia na urodziny wręczać z odpowiednio dużym wyprzedzeniem, tak aby każdy mógł wygospodarować czas na wspólne świętowanie. Najwłaściwszym terminem jest miesiąc przed organizowanym przyjęciem. Wówczas można liczyć się z tym, że wszystkie obdarowane osoby będą mogły uczestniczyć w planowanym wydarzeniu.

Jakie zaproszenia na urodziny wybrać dla chłopaka, a jakie dla dziewczyny?

Każdy, dumnie wkraczający w dorosłość nastolatek chce, aby przyjęcie zorganizowane na jego cześć było dopięte na ostatni guzik. Nie od dziś wiadomo, że dużą rolę w tym zakresie odgrywają dodatki. Perfekcyjnie dopasowane i korespondujące z pozostałymi dekoracjami pozwalają stworzyć piękny, spójny wystrój. Jak powinno wyglądać zaproszenie na urodziny w wersji dla dziewczyny? Musi być eleganckie, bogato zdobione i odpowiadające najnowszym trendom. A te w ostatnim czasie pozostają niezmienne i nadal bazują na stylistyce glamour oraz modnej nowoczesności. Szczególnie wersje glam cieszą się wśród młodych dziewcząt największą popularnością. Nie ma się co dziwić. Brokatowe i pełne dekoracyjnego przepychu efektownie podkreślają charakter organizowanej uroczystości i z sukcesem komponują się z resztą wystroju, zwłaszcza jeśli dominować w nim będą jasne kolory i dodatki w srebrnym lub złotym wykończeniu.

A jakie zaproszenia na urodziny będą najodpowiedniejsze dla młodych chłopaków? Jak się okazuje, wybór jest dość duży. Oczywiście dominują te w ciemnym kolorze, o nieco surowym, choć typowo męskim wydaniu. Dużym zainteresowaniem cieszą się również te, które mają śmieszny przekaz. Z motywem dowodu osobistego, wezwania na komendę Policji, butelki whisky czy fajerwerków. Możliwości jest wiele. Wszystkie zaproszenia sprzedawane są w komplecie z kopertami, które ułatwiają gościom wręczenie, bez uszczerbku dla ich eleganckiego wyglądu.

Zdjęcie główne: pexels.com/ J Godwin Torres

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Modne trendy w sukienkach ciążowych – bądź stylowa przez całą ciążę
Modne trendy w sukienkach ciążowych – bądź stylowa przez całą ciążę
Stylowe i wygodne - sukienki ciążowe dla modnych mam!
Czy można ćwiczyć tabatę po ciąży?
Czy można ćwiczyć tabatę po ciąży?
Dowiedz się, jak bezpiecznie wrócić do formy po porodzie!
Aromaterapia – czym jest i czy warto ją zastosować?
Aromaterapia – czym jest i czy warto ją zastosować?
Czy warto stosować olejki eteryczne? Jeśli tak, to jakie?