„Billie Eilish: The World’s A Little Blurry” – niebawem premiera dokumentu o młodej wokalistce

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Mimo, że amerykańska piosenkarka – Billie Eilish, jest dopiero na początku swojej kariery muzycznej, ma na koncie ciekawe osiągnięcia. W 2019 zdobyła aż trzy nagrody podczas MTV Video Music Awards  –  m.in. za najlepszy debiut, a w mijającym roku – odebrała aż pięć statuetek Grammy. Fenomen Amerykanki przybliży dokument, który będzie dostępny od 26 lutego 2021.

Zaledwie 19-letnia artystka w ciągu ostatnich trzech lat podbiła serca milionów fanów na całym świecie. W dokumencie „Billie Eilish: The World’s A Little Blurry” fani będą mogli dowiedzieć się jak wyglądała dotychczasowa droga do sławy młodej wokalistki. Poniżej możecie zobaczyć zwiastun dokumentu!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Co to jest mapa marzeń? Każdy może ją stworzyć!
Co to jest mapa marzeń? Każdy może ją stworzyć!
Mapa marzeń to skuteczne narzędzie do realizacji celów. Pomaga się skupić na własnym rozwoju i stanowi źródło samodyscypliny. Z naszego artykułu dowiesz się, czym dokładnie jest oraz jak ją stworzyć.
Stenoza kanału kręgowego i związane z nią problemy
Stenoza kanału kręgowego i związane z nią problemy
Stenoza kanału kręgowego to poważne schorzenie kręgosłupa, które może prowadzić do różnych problemów zdrowotnych. Definicja i przyczyny stenozy kanału kręgowego […]
Weselny candy bar – tak czy nie?
Weselny candy bar – tak czy nie?
Pary młode skupiają się obecnie na uświetnieniu przyjęcia weselnego na niemal wszystkie możliwe sposoby. Jeden wybierają pokazy taneczne, inne pokaz sztucznych ogni. Niemniej jednak dobrym wyborem okazuje się klasyczny candy bar na wesele, dzięki któremu goście będą mogli spróbować różnego typu słodkich przekąsek, których nie spożywają na co dzień.