valerie-elash-5OFcT47fUxQ-unsplash
Fot. Valerie Elash/Unsplash.com

Fryzura do pracy powinna być przede wszystkim schludna i wygodna, a jednocześnie jej wykonanie nie powinno zajmować zbyt dużo czasu. Sprawdź, jakie propozycje przygotowaliśmy. 

Dla wygody

Pierwsze trzy propozycje to fryzury, które pozwolą Ci wyglądać naprawdę dobrze, a jednocześnie zapewnią stuprocentowy komfort. Jak dobrze wiemy, nie ma nic gorszego, niż plączące się po twarzy włosy, w chwili, gdy musimy być maksymalnie skupione lub mamy zajęte ręce. Te trzy fryzury pozwolą Ci raz na zawsze uporać się z tym problemem i ujarzmić niesforne kosmyki. 

Upięcia na formalne okazje

Zdarzają się dni, kiedy musimy wyglądać bardziej formalnie – oprócz idealnego biznesowego stroju warto wtedy zadbać również o nienaganną fryzurę. Z pomocą przychodzą trzy eleganckie upięcia – niezwykle proste i szybkie w wykonaniu, a przynoszące naprawdę zniewalający efekt, niczym z fryzjerskiego salonu. 

Na co dzień studentka filologii polskiej Uniwersytetu Warszawskiego. Swoją przyszłość wiąże z pracą w wydawnictwie wydającym książki dla dzieci. W wolnych chwilach zatapia się w lekturze polskich reportaży lub udaje się na przejażdżki rowerowe.

ZostawKomentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *