Anna Wintour została globalną naczelną „Vogue” oraz szefem treści wydawnictwa Condé Nast

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Najbardziej wpływowa kobieta w świecie mody – Anna Wintour została główną dyrektorką ds. treści wydawnictwa Condé Nast, a także globalną szefową miesięcznika „Vogue”. Dalej pozostaje także redaktorką naczelną jego amerykańskiej wersji pisma.

Dzięki awansowi legendarna naczelna zyskuje jeszcze większą władzę – będzie odpowiadać za publikacje wydawnictwa na 30 rynkach na całym świecie. Jak się okazuje, wcześniejsze plotki o jej odejściu z wydawnictwa okazały się nieprawdziwe. Anna Wintour jest naczelną amerykańskiego „Vogue” od 1988 roku. Ponadto od siedmiu lat  jest dyrektorem artystycznym wydawnictwa Condé Nast, które wydaje pismo. Postać amerykańskiej naczelnej jest na tyle barwna, że wiele lat temu powstał fim – „Diabeł ubiera się u Prady”, w którym główną rolę zagrała Meryl Streep.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Czym objawia się wypalenie zawodowe?
Czym objawia się wypalenie zawodowe?
Dowiedz się, czym objawia się wypalenie zawodowe oraz jak sobie z nim radzić.
Buty – jak dobrać odpowiedni rozmiar i model dla swojego stopy?
Buty – jak dobrać odpowiedni rozmiar i model dla swojego stopy?
Dobra para butów to podstawa każdej garderoby. Bez względu na to, czy potrzebujemy butów do pracy, na spacer czy do biegania, ważne jest, aby wybrać odpowiedni rozmiar i model dla swojego stopy. W artykule przedstawimy trzy porady, które pomogą w doborze odpowiedniego obuwia.
Jak zadbać o oczy podczas pracy zdalnej? Oto przydatne wskazówki!
Jak zadbać o oczy podczas pracy zdalnej? Oto przydatne wskazówki!
Jak dbać o wzrok, kiedy pracujemy zdalnie? Proste i skutecznie porady, które pozwolą uniknąć negatywnych skutków pracy przed ekranem.