Motywujące podcasty kobiet sukcesu, których uwielbiamy słuchać

Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis

Podcasty cieszą się ogromną popularnością. Warto jednak wybrać te, które są naprawdę wartościowe i prowadzone przez osoby, które mogą np. dzielić się swoim przepisem na sukces.

Jeszcze kilkadziesiąt lat temu podcasty nie były znane. Obecnie takie audycje internetowe mają coraz większe grono miłośników i wiernych słuchaczy. W takich publikacjach audio osoba, która je publikuje, dzieli się swoją wiedzą, przemyśleniami, doświadczeniami bądź prowadzi jakąś rozmowę na wybrany temat. Podcasty mogą być publikowane m.in. na YouTubie, Spotify, Google Podcast czy na własnych stronach autorów tych treści. Czym więc podcast różnią się od audycji radiowych? Te drugie w większości są prowadzone na żywo, podcasty zaś nagrywane są wcześniej i mamy też możliwość wielokrotnego ich oglądania, gdy tylko przyjdzie nam na to ochota. Postanowiliśmy poszukać wartościowych podcastów motywacyjnych, które stworzyły kobiety sukcesu – oto najlepsze z nich!

Siła w odpoczynku Edyty Zając

Autorka podcastu – Edyta Zając, to znana psycholożka, trenerka, autorka wielu książek, e-kursów psychologicznych i warsztatów. W swoim podcaście „Siła w odpoczynku” motywuje słuchaczy do działania, opowiada jak sobie radzić z problemami psychologicznymi, jak reagować, gdy zobaczymy je u kogoś z naszych bliskich. Edyta zachęca i uczy akceptacji samego siebie, pokazuje, jak i dlaczego warto przestać się porównywać. Porusza także ważne tematy dotyczące związków, pojawiającej się rutyny i zmian oraz podpowiada, jak sobie z nimi radzić. Każde jej nagranie to ogromna dawka wiedzy i motywacji do walki o swoje szczęście i marzenia – zarówno te zawodowe, jak i prywatne. 

Podcasty Kamili Rowińskiej

Kamila Rowińska to prawdziwa kobieta sukcesu. Od ponad 20 lat z powodzeniem prowadzi własny biznes oraz zajmuje się coachingiem, asertywną komunikacją, zarządzaniem zespołem i sprzedażą. Jest autorką i współautorką siedmiu publikacji dotyczących biznesu i coachingu. Organizuje także szkolenia, w których uczestniczy po kilka tysięcy osób. Bizneswoman stworzyła podcasty „Kobieta Niezależna”. Motywuje w nich, inspiruje oraz zdradza przepis na sukces. Chętnie dzieli się swoją wiedzą oraz rozmawia z innymi osobami ze świata biznesu, które również opowiadają o swoim doświadczeniu. 

Ola Budzyńska – Pani Swojego Czasu

Ola Budzyńska od wielu lat zajmuje się coachingiem. Prowadzi szkolenia i konsultacje dotyczące efektywności osobistej, która jak sama przyznaje, długo szukała swojego miejsca, jeśli chodzi o wymarzoną pracę. Od początku wiedziała, że etat w jej przypadku się nie sprawdzi, więc dążyła do tego, by móc samej być swoim szefem – i zarazem panią swojego czasu. Ola podczas swoich podcastów przekazuje słuchaczowi ogromną dawkę energii do działania. Inspiruje, pokazuje, jak ważna jest samodyscyplina oraz organizacja i jak się ich nauczyć. Opowiada jak zarządzać firmą i jak spełniać swoje zawodowe pragnienia. A do tego ma ogromny dar mówienia, więc jej audycji można słuchać wielokrotnie!

Agnieszka Skupińska – To się opłaca

Agnieszka Skupińska jest freelancerką. Od kilku lat prowadzi własny sklep internetowy, w którym znajdziemy akcesoria do drinków. Okazało się, że jej pomysł na własną działalność był strzałem w dziesiątkę. Agnieszka prowadzi też bloga. Zarówno na podcastach, jak i w artykułach swojego autorstwa dzieli się przepisem na zawodowy sukces, opowiada o inspirujących biznesach i zdradza, w jaki sposób motywować się do pracy. Aga oferuje mnóstwo przydatnych i zarazem bardzo konkretnych informacji, z których warto czerpać całymi garściami. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Czy wiesz jaki rodzaj dekoltu pasuje do twojej sylwetki?
Czy wiesz jaki rodzaj dekoltu pasuje do twojej sylwetki?
Odpowiednio dopasowany dekolt to sprawdzony sposób na zatuszowanie mankamentów figury i podkreślenie jej atutów.
Ponadczasowe wzornictwo w limitowanej kolekcji marki sept. – zobacz wyjątkowe loafery!
Ponadczasowe wzornictwo w limitowanej kolekcji marki sept. – zobacz wyjątkowe loafery!
Zobacz limitowaną kolekcję loaferów polskiej marki sept.! To buty idealne dla wymagających kobiet, które posłużą przez cały rok.
Sylwester w domu – jak wybrać idealny outfit?
Sylwester w domu – jak wybrać idealny outfit?
Szukasz inspiracji na sylwestrową domówkę? Oto nasze propozycje stylizacji trafionych w 100 procentach!